تاریخ امروز
هنررقیه

http://rozup.ir/view/2654664/Untitled-2.gif

پیوند ها
  موضوعات
  محبوب ترین مطالب
  جدید ترین مطالب


  خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
  بکوریتی

  کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

  فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

  به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

  خرید بک لینک

  اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

  بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

  بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
  تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

  سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

  خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

  پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

  خرید بک لینک

  سفارش افزایش اتوریتی

  اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

  افزایش ورودی گوگل

  افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

  بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

  اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

  نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
  آموزش دوخت تونیک وشلوار هندی


  این شلوار سنتی هندی است که با تونیک ارائه شده است و راحتی و زیبایی آن درخور توجه است.قبل از هر چیز باید الگو را دانلود کرده در پایین این بخش. و به مراکز کپی در شهر رفته و از آن پلات بگیرید با سایز تنظیم شده در این الگو سپس مراحل زیر را انجام داده . وسایل مورد نیاز: پارچه وال هندی : ۲/۵ متر – کش یک سانتی به مقدار لازم -اطو جهت اطو کاری – توجه : دوستان عزیز می توانند از ما بقی پارچه شلواری برای دوخت شالی زیبا استفاده کنند.

  tonik-artakava11

  بخشهای مختلف الگو :
  ۱۴- الگوی شلوار ×2     15- الگوی مستطیل باالی شلوار ×1

  1585641d

  مراحل دوخت شلوار:
  پارچه را از طول روی هم دوال کنید و الگو را روی اریب پارچه پهن کرده و با اضافه درز ۳/۵ سانت برش بزنید و سپس برش را اتوی خشک زده و دوباره الگو را روی برش پهن کرده و برش را اصالح کنید. پس از انجام مرحله اتوی خشک کار به واسطه اریب بودن شلوار، حال درزهای داخل پا را میدوزیم و به دنبال آن فاق جلو و پشت را به یکدیگر متصل می کنیم.

  16987521d

  درزها را اتوی خشک می کنیم. در هنگام کار با اریب پارچه توجه داشته باشید فقط از اتوی خشک استفاده کنید زیرا اتوی بخار باعث کش آمدن و خراب شدن کار خواهد شد. مستطیل قسمت باالیی شلوار را آماده کنید و قسمت باالی آن کمر  را به صورت لیفه برای عبور بند آماده نمایید، حال مستطیل آماده شده را به خود شلوار متصل کنید و فقط توجه داشته باشید که تنها درز این مستطیل روی فاق جلو منطبق خواهد شددر قسمت خط مرکزی جلو حال یک کش ظریف به اندازه دور کمر خودتان منهای ۱۰ سانتیمتر برش کنید و دو سر آن را نوار اریب تهیه شده از جنس پارچه را که عرض تمام شده آن ۱ cm میباشد، بدوزید و به وسیله سنجاق از داخل لیفه کمر شلوار رد نمایید.
  در پایان شلوار را پرو کرده و پایین آن را تو گذاشته و به فاصله ۱/۵ cm از لبه چرخ کاری کنید و برای کیپ شدن پارچه شلوار به دور ساق پا به وسیله دکمه فشاری عمل کیپ شدن را روی پارچه ها ثابت نمایید.

  16259874sd

  نوار اریب کمر شلوار:
  دو نوار اریب به طول ۵۰ cm و عرض cm 3 تهیه کنید. نوار را دوال کرده و بدوزید و برگردانید و اتو کرده و هر نوار را به یک سرکش کمر بدوزید و از داخل کمر عبور دهید.

  مستطیل باالی شلوار:
  مستطیلی به ابعاد ۲۳ cm در ۵۸ cm مطابق شکل تهیه کرده و این مستطیل را به قسمت باالی شلوار اضافه کنید. وسط جلو در این مستطیل دوالی باز میباشد و وسط پشت دوالی بسته میباشد. نقاط ۵ را در این مستطیل با شلوار منطبق کنید.

  توجه: قبل از برش پـــارچه شلوار وال هندی را حتما آبکشی نمایید.

  دریافت الگوی تونیک و شلوار:

   

  tonik-artakava11

   


  تونیک هندی: 
  این تونیک یکی از لباس های رسمی بانوان هندی است که در قسمت جلوی سینه تزیینات سنگدوزی و منجوق دوزی دارد و شما نیز می توانید جهت زیبا شدن کار خودتان بر روی لباس منجوق و یا سنگهای تزئینی زیبا بدوزید.

  sd5421544s

  بخشهای مختلف الگو :
  ۱- تکه جلو ×1   
  2- تکه پشت ×2   
  3- تکه آستین ×2 

  ssder414

  مراحل برش: 
  تکه های الگو را مطابق خطوط راهنمای برش روی پارچه ها قرار داده و با درنظر گرفتن اضافه درز ۱/۵ سانتیمتر برای کلیه درزها و ۳/۵ سانتیمتر برای پایین تونیک و لبه آستین پارچه را برش نمایید. شما هنرمندان عزیز توجه داشته باشید که شلوار این مدل از روی اریب پارچه بریده خواهد شد. 
  پس الزم به ذکر است که اضافه درزها را به ۳/۵ سانتیمتر برسانید و پس از برش تکه های شلوار، حتماً تکه های برش شده را اتوی خشک کنید و سپس الگو را مجدد روی آن قرار داده و رولت کنید. همان طور که روی شکل مشاهده می کنید آستین ها و روی تونیک نیز از تور ساده نسبتاً نرم برش میشود و توجه داشته باشید که خطوط روی الگو  به صورت عمودی مخصوص یک دوخت ۱ میلیمتری روی تور خواهد بود که در پایان نمایش برش های عمودی را روی تونیک جلوه گر خواهد ساخت و می توانید روی خطوط دوخته شده را نوار پولکی بدوزید. 
  def56425
  مراحل دوخت تونیک:
  درز وسط پشت کار را بدوزید و سپس اتو کنید و به دنبال آن درزهای پهلوی تونیک را بدوزید ، درزها را به دو طرف باز کرده و اتو کنید. دوختهای ۱ میلیمتری نیش چرخ روی تور را مطابق خطوط روی الگوهای جلو و پشت بزنید و سپس درزهای وسط پشت و درزهای پهلوی تور را بدوزید. 
  در مرحله بعدی تور را روی پارچه اصلی تونیک طوری منطبق کنید که حلقه ها و درزهای پهلو در ناحیه حلقه آستین و وسط پشت کار دقیقاً روی یکدیگر قرار بگیرند و سپس دور تا دور حلقه ها و منحنی یقه جلو و پشت را با نخ کوک به یکدیگر ثابت نمایید ، حال درز سرشانه ها را به یکدیگر بدوزید و اضافه درز آنها را به دو طرف اتو کنید. یقه را پس از آماده نمودن سجافها، سجاف دهید و با چند بخیه ظریف به پشت کار ثابت نمایید.

  در صورتی که کار تزئینی برای جلوی یقه کار درنظر گرفته اید در همین مرحله روی کار وصل نمایید و لبه آستین را تو گذاشته و چرخ کنید ۱/۵ سانتیمتر از لبه آستین . باالی آستین را در ناحیه تاج آستین خورد داده و سپس به حلقه های آستین لباس متصل کنید. اضافه درز ایجاد شده را به ۷ میلیمتر کاهش داده و سردوزی کنید. 

  در پایان تونیک را پرو نهایی کرده و قد آن را تو گذاشته و به فاصله ۱/۵ cm از لبه چرخ کنید. توجه داشته باشید آستری کار و تور روی آن هر کدام جداگانه چرخ خواهند شد. 

  توجه:قبل از برش پارچه آستر وال هندی را حتما آبکشی نمایید.


  برچسب ها: مداک – سایت مدل لباس و آرایش , چارچ , اخبار روز , آموزش خياطي , آموزش قلاب بافي و بافتني , آموزش آشپزي ... , تونیک - خیاطی به سادگی کوک , magiran.com: ماهنامه كوك، شماره 18 , پایگاه آموزشی تفریحی دوستانه , مجموعه کامل آموزش خیاطی با متد سادریک خانم سیما عمرانی ,
  نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/04/01 تاریخ
  کد :58880

  تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://a222.parspa.com/ مي باشد

  خرید : بک لینک
  میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا