تاریخ امروز
هنررقیه

http://rozup.ir/view/2654664/Untitled-2.gif

پیوند ها
  موضوعات
  محبوب ترین مطالب
  جدید ترین مطالب


  خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
  بکوریتی

  کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

  فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

  به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

  خرید بک لینک

  اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

  بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

  بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
  تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

  سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

  خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

  پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

  خرید بک لینک

  سفارش افزایش اتوریتی

  اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

  افزایش ورودی گوگل

  افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

  بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

  اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

  نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
  بافت تونیک


  طریقه بافت تونیک سایه بافت دومیل :
   
   وسایل مورد نیاز :
   1- کلاف 100 گرمی‌        6عدد
   2- میل شماره 5 یا 5/4
   طریقه بافت :
  160 دانه سرانداخته شود.
   رج 1 ) همه از زیر
  رج 2) همه از رو رج 3) با بافت لوزی ادامه پیدا می‌کند. طریقه بافت طرح لوزی ژوردار : مدل به 10 دانه تقسیم شده به اضافه 1به اضافه حاشیه.
  رج 1) یک ژته، یک سوژه ساده، 5 تا از زیر، 2 تا یکی، یک ژته، یکی از زیر.
   رج 2 و تمام رج‌های جفت همه از رو.
  رج 3) یکی از زیر، یک ژته، یک سوژه ساده، 3 تا از زیر، 2 تا یکی، یک ژته، 2 تا از زیر.
   رج 5 ) 2 تا از زیر، یک ژته، یک سوژه ساده، یکی از زیر، 2 تا یکی، یک ژته ، 3 تا از زیر.
   رج 7) 3 تا از زیر، یک ژته، یک سوژه دوبل، یک ژته، 4 تا از زیر.
  رج9) 2 تا از زیر، 2 تا یکی، یک ژته، یکی از زیر، یک ژته، یک سوژه ساده، 3 تا از زیر.
   رج 11) یکی از زیر، 2 تا یکی، یک ژته، 3 تا از زیر، یک ژته، یک سوژه ساده، 2 تا از زیر.
   رج ) 13 2 تا یکی، یک ژته، 5 تا از زیر، یک ژته، یک سوژه ساده، یکی از زیر.
  رج 15) اولین دانه را با دانه حاشیه ببافید( کور کنید) یک ژته، 7 تا از زیر، یک ژته یک سوژه دوبل.
   با این طرح بافت را تا 30 سانت ادامه داده بعد از 30 سانت دانه ها را تقسیم بر 2 کرده، نصف دانه ها را طبق مدل بافته تا اندازه گشادی یقه یعنی 30 سانت این تعداد دانه را در یک میل جداگانه قرار داده و دانه‌های بعدی را هم طبق مدل داده شده به اندازه همان 30 سانت بافته وقتی تعداد دانه‌های تقسیم شده به هم رسیدند. همه دانه‌ها را در یک میل قرار داده و دوباره 30 سانت دیگر می‌بافیم در اینجا بالاتنه ما یعنی تکه پشت و جلو آستین ها با هم بافته شده است.
  طریقه بافت یقه :
   در بالای کار یک شکاف داریم دورتادور شکاف را دانه گرفته و بصورت کشباف 2 دانه‌ای 2 دانه از زیر، 2 دانه از رو ادامه می‌دهیم تا اندازه دلخواه بلندی و کوتاهی یقه بسته به سلیقه شخصی دارد. بعد همه دانه ها را کور کرده، قسمت پایین بافت باز است به اندازه دور کمر از وسط بافت جدا کرده و دو طرف بافت را برای آستین می‌دوزیم بعد قسمتی که برای دورکمر در نظر گرفته بودیم را دور تا دور دانه گرفته و با بافت کشباف 2 دانه‌ای یعنی 2 تا از زیر و 2 تا از رو بافت را ادامه داده و به اندازه 50 سانت بافت کشباف را ادامه می‌دهیم در آخر همه دانه ها را کور کرده و دورگیری یقه و دور آستین ها را هم طبق سلیقه شخصی انجام می‌دهیم.
  مدل نخودی :
  مدل به 4 دانه تقسیم شده به اضافه حاشیه.
   رج 1) 2 دانـه از زیـر بـرای حاشیه، 3 دانـه یکی ازرو، یـکی از زیـر بـدون اینکـه از میـل خـارج کـنیـم یـک ژتـه، دوبـاره یـکی از زیـر( یعنی یک دانه را 3 دانه می‌کنیم) 3 دانه یکی از رو، یک دانه را 3 دانه می‌کنیم از زیر.
   رج 2) رج 2 و تمام رجهای جفت همه از رو.     
   رج 3) مانند رج یک بافته می‌شود با این تفاوت که دانه ها جابجا می‌شوند به این صورت در رج یک اول 3 دانه را یکی از رو می‌کردیم ولی در رج3 اول یک دانه را 3 دانه می‌کنیم بعد 3 دانه یکی از رو.
  ژور دنده‌ای :
  مدل به 4 دانه تقسیم شده به اضافه حاشیه.
  رج 1) 3 تا از زیر یکی از رو.
   رج 2) رج 2 و تمام رجهای جفت همان طوریکه دانه ها دیده می‌شوند.
   رج 3) یک ژته، یک سوژه دوبل، یک ژته، یکی از رو.
  رج 5) تکرار رج 1.
  مدل لوزی :
  مدل به 20دانه تقسیم شده است.
  رج 1) 8 دانه از رو، 4 دانه از زیر، 8 دانه از رو.
   رج 2) رج 2 و تمام رجهای جفت همانطوریکه دانه دیده می‌‌شوند بافته می‌‌شود.
   رج 3) 8 دانه از رو ، 4 دانه را از میل خارج کرده با میل سمت راست 2 دانه دوم را از پشت گرفته و با میل سمت چپ 2 دانه اول را از رو گرفته 2 دانه میل راست را به میل سمت چپ می‌‌دهیم و 4 دانه را از زیر می‌‌بافیم.  رج 5) 6 دانه از رو، دو دانه از زیر و 2 دانه از رو را از میل خارج کرده با میل سمت راست دودانه از زیر را از رو گرفته و با میل سمت چپ 2 دانه از رو را از پشت گرفته 2 دانه از زیر را از زیر می‌‌بافیم 2 دانه از رو را از رو می‌‌بافیم، 2 دانه از زیر دو دانه از رو بعدی را نیز از میل خارج کرده با میل سمت چپ 2 دانه از زیر را از رو با میل سمت راست 2 دانه از رو را از پشت گرفته 2 دانه از رو را از رو بافته، 2 دانه از زیر را از زیر می‌‌بافیم به همین صورت هریک رج درمیان از دانه‌های 8 دانه‌ای 2 دانه را کم می‌‌کنیم و به وسط لوزی می‌‌دهیم تا زمانی که 2 دانه باقی بماند( نصف لوزی). تا اینجا لوزی ما باز شده و یک نصف لوزی بافته شده است برای این که لوزی ما کامل شود به این صورت عمل می‌‌کنیم. 2 دانه از رو، 2 دانه از زیر و 2 دانه از رو را از میل خارج کرده با میل سمت چپ 2 دانه از زیر را از رو گرفته، 2 دانه از رو را با میل سمت چپ از پشت گرفته 2 دانه از رو را از رو می‌‌بافیم 2 دانه از زیر را از زیر می‌‌بافیم دوباره 2 دانه از رو و 2 دانه از زیر را از میل خارج کرده با میل سمت راست دودانه از زیر را از رو گرفته با میل سمت چپ 2 دانه از رو را از پشت گرفته 2 دانه از زیر را از زیر می‌‌بافیم 2 دانه از رو را از رو می‌‌بافیم به همین صورت بافت را ادامه می‌‌دهیم و هربار به تعداد دانه‌های کناری اضافه و از تعداد دانه‌های وسط لوزی کم خواهیم کرد. تا 4 دانه از زیر دوباره به هم برسند و دوباره از رج 3 بافت را تکرار می‌‌کنیم.
  مدل پیچ طنابی :
  مدل به 20 دانه تقسیم شده است.  رج 1) 4 تا از زیر 2 تا از رو،4 تا از زیر. رج 2) رج 2 و تمام رجهای جفت همانطوریکه دانه ها دیده می‌شوند.  رج 1 و 2 را 8 بار تکرار می‌کنیم. 
  رج 9) 4 تا از زیر، 2 تا از رو، 8 دانه را از میل خارج کرده با میل سمت راست 4 دانه را از پشت گرفته و با میل سمت چپ 4 دانه اول را از رو گرفته 4 دانه میل سمت راست را به میل سمت چپ می‌دهیم و 8 دانه را از زیر می‌بافیم 2 تا از رو 4 تا از زیر. 
  به همین صورت هر 8 رج یک بار این جابجایی دانه ها را انجام می‌دهیم.
   

  برچسب ها: مدل های زیبا تونیک بافتنی زنانه - آکا - عکس مدل های لباس و آرایش , بافت تونیک زنانه - مجله اینترنتی پونه , تونیک پاییز و زمستان 92 , جدیدترین لباسهای بافت زنانه - سری هفتم - بیتوته , مدل تونیک بافتنی زنانه 2013 - بیتوته , مدل تونیک بافتنی زنانه 2013 سری چهارم - فان پاتوق , tonic - Hally Tricot , تونیک سرآستین طرح بافت [1045] - تولید و پخش پــوشاک ,
  نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/30 تاریخ
  کد :57418

  تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://a222.parspa.com/ مي باشد

  خرید : بک لینک
  میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا